Kes me oleme

Meie veebileht on: https://utrans.ee.

Küpsisefailide kasutamine

Kui Teie täidate veebilehel päringuvormi, võite lubada oma nime, e-posti aadressi ja veebisaidi küpsistesse salvestamise. Need on Teie mugavuse huvides, et Teie ei peaks uue päringu jätmisel oma andmeid uuesti sisestama. Need küpsised jäävad üheks aastaks.

Kui Teie külastate meie sisselogimislehte, seadistame ajutise küpsise, et teha kindlaks, kas Teie brauser aktsepteerib küpsiseid. See küpsis ei sisalda isikuandmeid ja see visatakse ära, kui sulgete brauseri.

Spamivastane kaitse

Kui Teie täidate veebilehel päringuvormi, palutakse Teid lahendada ka lihtne ülesanne, et kaitsta veebisaidi pahatahtlike rünnakute eest mida sooritavad mitte-inimestest külastajad (st robotid). Seda tehakse ka veebisaidi spamivastase kaitse eesmärgil. See teenus kontrollib, kas konkreetset tegevust meie veebisaidil, näiteks päringu vormi täitmist teostab füüsiline isik või automatiseeritud arvutiprogramm (nt rämpspostitarkvara).

Teistelt veebilehtedelt lisatud sisu

Selle saidi artiklid võivad sisaldada varjatud sisu (nt videod, pildid, artiklid jne). Teiste veebisaitide sisseehitatud sisu käitub täpselt samamoodi, nagu oleks külastaja külastanud teist veebisaiti.

Need veebisaidid võivad koguda teie kohta andmeid, kasutada küpsiseid, varjata täiendavat kolmanda osapoole jälgimist ja jälgida teie suhtlemist selle varjatud sisuga, sealhulgas jälgida teie suhtlemist varjatud sisuga, kui teil on konto ja olete sellele veebisaidile sisse logitud.

Kui kaua me Teie andmeid säilitame?

Kui Teie täidate veebilehel päringu vormi, säilitatakse päring ise ja selle metaandmed määramata ajaks. Seda on selleks, et saaksime Teie päringule vastata, kasutades Teie poolt antud kontaktandmeid, ning kohandada pakkumist vastavalt Teie vajadustele ja eelistustele.

Veebilehe administraator samuti näeb andmeid võib teha muudatusi.

Millised õigused Teil oma andmete üle on

Võite taotleda, et kustutaksime kõik Teie kohta säilitatavad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida oleme kohustatud säilitama haldus-, õigus- või turvaeesmärkidel. Samuti võite taotleda, et me kustutaksime teie kohta käivad isikuandmed. See ei hõlma andmeid, mida me oleme kohustatud säilitama haldus-, õigus- või julgeolekueesmärkidel.